.

.

Spongebob SquarePants Детска качулка и лик Лооф сет, памук, сина, никелодеон

Spongebob SquarePants Детска качулка и лик Лооф сет, памук, сина, никелодеон

DEN 239.68

Количината на стоката
Това е достапна

Изработено од високо апсорбирачки памук Тери, овој пешкир за капење со качулка со сунѓерски плоштади е одличен начин да ги задржите децата топли и суви и аголни џебови, оставете ги малите лесно да го држат на место. Неговиот симпатичен и пријатна стил на качулка ќе го направи завиткувањето на пешкирот веднаш фаворит кај малите обожаватели. Sponge Sponge Mess Loofah е забавен и корисен додаток на овој сет. Совршена големина за мали раце, оваа loofah нежно ќе се ексфолира додека децата ќе бидат чисти чисти. Дизајн на Spongebob Square Pants. Мека и пријатна пешкир : Супер мека и поканувачка текстура на висококвалитетен памучен материјал Тери ги задржува децата топло и суво по туширање или пливање со високо апсорбирачки материјал за брзо сушење . нежно миење и ексфолијација : користете го сунѓер од решетката за чисто и мека кожа. Овој loofah е дизајниран за мали раце, така што децата можат лесно да се мијат . Забава и разноврсна : со забавен дизајн и деца и родители ќе го сакаат, удобната крпа за бања е одлична за домот, плажата или базенот. Разновидната пешкир со капи може да се носи како пончо или бањарка. Кошките џебови на аголот им дозволуваат на децата да го задржат ова кул крпа завиткано удобно околу нив . Лесна грижа : Можете да го фрлите пешкирот во мијалник и фен и да ја обесувате лоуфот да се исуши, без да се грижите за бојата што избледува, правејќи го овој сет одличен избор за секое дете . Предметот вклучува лофуза за бања со мерење 5 ”и качулка за пешкир за бања со мерка 24" (л) x 50 "(w). Тоа е доволно големо за деца кои се движат од 3 до 7 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата