.

.

Artwall Kevin Calkins Driftwood and Seastacks Artappealz Отстранлив wallидна уметност

Artwall Kevin Calkins Driftwood and Seastacks Artappealz Отстранлив wallидна уметност

DEN 136.80

Количината на стоката
Това е достапна

Artwall "Driftwood and Seastacks " Отстранлив artид artид мурал од Кевин Калкинс е рачно изработен со потписот "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција што е подготвена да виси во вашиот дом или место на место на место на место бизнис и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчна картонска цевка што може да се користи за складирање и транспорт. Artwall Kevin Calkins „Driftwood and Seastacks“ Artappealz Отстранлив wallидна уметност : Предмет : море и брег. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата