.

.

Космостил од Космополитски женски и женски плус каросерија за остатоци од трепки за трепки

Космостил од Космополитски женски и женски плус каросерија за остатоци од трепки за трепки

DEN 235.52

Количината на стоката
Това е достапна

Телото на женската и женската плус чипка за трепки ќе ви биде следното парче од и надвор од спалната соба. Подгответе се да го почувствувате вашиот најсекси додека се лизгате во омилениот Теди, во кој има затегната плетена ткаенина што ве гушка на сите вистински места. Тоа е соодветно и ласкаво, но удобно е да се носи во исто време. Завршено со чипка, оваа елегантна, но секси каросерија ќе ве остави да се чувствувате флерт и самоуверено со необично дно и чипка што паѓа веднаш на колковите. Ова тело за чипка е задолжително за секој тип на тело. Добијте го ова за посебни прилики или за секојдневно носење. Bodyенски и женски плус каросерија за чипка за трепки. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина L. опремена. Слатко деколте со трим на чипка за трепки; прилепува во Гусет. Прилагодливи ленти; Трим на чипка за трепки; пресек назад. 90% најлон/10% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата