.

.

Огледало на огледало на кружната крајна табела

Огледало на огледало на кружната крајна табела

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Одраз на вашиот добар вкус. Оваа модерна, огледална крајна табела со својот кружен врв и елегантен сребрен X база ќе седне убаво до вашиот тросед или омилен стол. Поставете пар кревет покрај елегантен акцент. Прекрасните дебели детали од огледало на работ ќе бидат издвојувани во секоја просторија. Огледало X кружно крајно огледало на табелата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата