.

.

Brinley Co. Pumpersенски сјајни пумпи за ленти за кросовер

Brinley Co. Pumpersенски сјајни пумпи за ленти за кросовер

DEN 560.00

Количината на стоката
Това е достапна

Пумпата Бени ќе се истакне со својот прекрасен стил на облекување, блок потпетица и вилицата што испушта сјајно материјал. Искра цела ноќ во оваа пумпа со совршена висина на петицата за да танцува ноќта. Двојната лента за пети се поврзува со каишот на кросовер што ја лизга стапалото до лентата за глуждот и тока. За fallуби се во пумпата Бени денес. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина на пета и тип : 2,5 ”блок потпетица со предна платформа од 0,5”. Затворање : стилизирање на лизгање; Прилагодлива лента за глуждот. Карактеристики на удобност : перниче со нозе. Сјајни ленти пумпи за жени од Бринли Ко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата