.

.

Домашната декор за куќи за украси за алишта за алишта помеѓу становите на платно wallидна уметност

Домашната декор за куќи за украси за алишта за алишта помеѓу становите на платно wallидна уметност

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е гордо создадено да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 24 x 1,5 x 30. Нашето испружено платно е гордо создадено за да биде фокусна точка на вашата соба. Ние отпечативме со најдобрите мастила на трајно платно, нашата уметност потоа се сече со рака и се протега над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Вашето ново уметничко дело е подготвено да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Грејс Поп.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата