.

.

Тркалезен гарнет Стерлинг сребрен мал ѓубре ѓердан од чакер

Тркалезен гарнет Стерлинг сребрен мал ѓубре ѓердан од чакер

DEN 335.84

Количината на стоката
Това е достапна

Едноставноста и шармот на овој ѓердан го прави секојдневен фаворит. Чокерот има деликатна тркалезна скапоцен камен гранат поврзан со ланецот Роло. Изработено од фино сребро, овој ѓердан има три-инчен екстендер и се прицврстува со класичен затворач на пролетниот прстен. Тркалезен гарнет Стерлинг Сребрен мал ѓубре ѓердан од чакер : Изработено во Стерлинг Сребрена 0,95 КТ. Т.Г.В. Garnet Mearsures 13 "со затворање на прстенот за екстензии.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата