.

.

Апстрактни розови блокирани современи форми Апстрактно сликарство бело врамено уметничко печатење wallид уметност, сет од 2

Апстрактни розови блокирани современи форми Апстрактно сликарство бело врамено уметничко печатење wallид уметност,

DEN 2601.60

Количината на стоката
Това е достапна

Пополнете го секој простор во вашиот дом или канцеларија со нашите врамени wallидни уметнички комплети. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е поставено во рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, абонија, која е подготвена да виси. Барате парче изјава? Нашите кутии врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : Сет со 2 парчиња, секоја табла е врамена од 17 x 1,5 x 17. Објасните големини на Giclee вклучуваат стандард : 2pc, секој е 12 x 1,5 x 12 големи : 2pc, секоја е 17 x 1,5 x 17 преголема : 2 парчиња, секоја е 24 x 1,5 x 24. wallидната уметност е подготвена да виси - без инсталација или хардвер е потребно. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . курираните комплети на wallидни уметности ви овозможуваат лесно да ја завршите темата за секоја просторија. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно монтирани на издржлива поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрвени производи од 1,5 инчи . Уметнички дела се однесуваат на модерни, апстрактни, форми, геометриски. Дизајн од Мелиса Ванг. Совршено се вклопува во која било дневна соба, ден, ходник, канцеларија, влез, студија, трпезарија или соба за кревет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата