.

.

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats For Mercedes Benz GL 2011, компјутер, целата заштита на времето за возила, пластика отпорна на временски услови, сива

Pantssaver Custom Fit Car Clone Dath Mats For Mercedes Benz GL 2011, компјутер, целата заштита на времето

DEN 1279.84

Количината на стоката
Това е достапна

Кликнете овде за да најдете прилагодени подни душеци за да одговарате на вашето вклопување во сопственост на возилото : Вашиот автомобил за автомобили се исечени за да го вклопите точниот распоред на вашиот мерцедес Бенз Гл подот, така што тие инсталираат во секунди без завртки, завртки, сврзувачки елементи или потребни алатки . Заштитете ги автомобилот и облеката : Длабоко жлебови во вода, снег, кал, истури и остатоци во уникатна централна тава што стапи до 500 мл (16 мл.) Од кал и лесно избришете или исплакнете чист . супериорен автомобил со временски перформанси МАТИ : Направени од нетоксични, отпорни на временски услови рециклирани ПВЦ, панталони без панталони се водоотпорни и без мирис дури и во екстремно време и ја одржуваат флексибилноста и издржливоста до минус 76â ° F (-60â ° C) . Дизајн на нелипчиња : Флексибилни грицки го зафаќаат подот за да го задржат душекот во место без да го оштетите вашето возило тепих . направен во Северна Америка : Гордо произведен во Канада од страна на членовите на Обединетите челични работници (USW Local 1-500) и поддржан од гаранција за живот за вашиот мир на ум . одговара на Изберете : 2011 Mercedes -Benz GL и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата