.

.

Бактон студио Хаино модерна и современа коска од слонова коска и јаглен рачен килим во волна

Бактон студио Хаино модерна и современа коска од слонова коска и јаглен рачен килим во волна

DEN 2203.20

Количината на стоката
Това е достапна

Засилете го ентериерот на вашиот дом со зачудувачкиот дизајн на килимот Хаино. Рачно водство во Индија, овој килим се состои од волна. Зачудувачки геометриски дизајн го украсува Хаино со привлечни визуели кои ги надополнуваат модерните ентериери. Маестралниот спој на навои во боја на слонова коска и јаглен создава богата текстура, додека раб на краевите додава современа елеганција. Со својот зачудувачки, динамичен дизајн, Хаино килимот е сигурен дека ќе остави впечаток. Димензии : 1,2 "Висока x 63 " Широк x 90,6 "длабоко; • рачно во Индија • 100% волна • Висина на купот : 1 - 1,20 инчи • бесплатно латекс • само во затворен простор • Само поради рачно изработената природа на предметот, Beе има мала варијација во големината и бојата за секоја примена ставка • Вакуум чиста или место чиста со сува, не-обоена крпа • Тежина на производот : 27 фунта • Тежина на пакет X 90.6 "длабоко; • Боја на производот : темно сива/слонова коска • Состав на производи : ткаенина „100% волна“.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата