.

.

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Heamgings, 2-пакет

Terra & Sky Women's Plus Size Capri Heamgings, 2-пакет

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Двоен нагоре! Тера тенок низ колковите и бутовите. Подигање : Висок пораст. Затворање : стил на влечење; Широка еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-меко чувство; четиристрана ткаенина за истегнување; Исечена должина. Womenенски плус големина Капри хеланки 2-пакувања од Terra & Sky.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата