.

.

Слабиот манжесен вклон на Ли

Слабиот манжесен вклон на Ли

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Слабиот маж на мажите на Ли, овие машка фармерки се наша најтешка силуета, главен стил на модерен стил што седат најблизу до телото, тенок низ седиштето, бутот и отворањето на нозете. Издржлива конструкција на тексас е опремена со совршена количина на истегнување во текот на целиот период за да ги задржи овие секојдневни фармерки вистинити за Ли стил. Без разлика дали барате пар фармерки за да ве одведат долг ден на работа или за забавна ноќна ноќ, овие фармерки на Ли Скини за мажи се стил на кој можете да сметате. Достапно во неколку разноврсни миења на тексас, овие слаби фармерки на мажите нудат супериорна удобност во џин што сакате да го носите за секоја пригода. Историјата на тексас е вткаена во марката Ли. Како една од оригиналните американски компании за тексас, Ли повеќе од 130 години изработува намерни дизајни. Основана во 1889 година, наследството на Ли е исполнето со модни први обележани со иновативни вклопувања, силуети за дефинирање на ерата и легендарни детали. Без разлика дали ги облекува каубоите, фабричките работници или филмските starsвезди, безвременскиот стил на Ли отсекогаш бил направен за многумина, а не за малкумина. Денес, посветеноста на Ли за автентичност, вклопување и квалитет, заедно со неговиот познат пионерски дух и непопустлив оптимизам, создадоа генерации на лојалисти на брендот низ целиот свет. Слаби одговара. Среден пораст. Слаба нога. Поштеда-лета со затворање на копчињата. 99% памук / 1% спандекс. Увезени. Стил# 2003010.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата