.

.

Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - црна

Заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел Почетни нараквици од Пинк Бо - црна

DEN 175.84

Количината на стоката
Това е достапна

Не'рѓосувачки челик. Заменливи и реверзибилни нараквици. Голем - дијаметар од 2,5 инчи. Голем - 7,75 инчен обем. 14мм реверзибилен шарм на легура. Високо полиран. Отстранлива крајна капа за опција за DIY. 2 Подвижен шарм запира. Пандора Компатибилни привлечност 7,75 инчи заменливи реверзибилни златни тон на тркалезен кабел почетни нараквици со розова кутија - црна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата