.

.

Атлетски работи мали и големи тркачи на момчиња, големини 13-6

Атлетски работи мали и големи тркачи на момчиња, големини 13-6

DEN 368.00

Количината на стоката
Това е достапна

Одлично за училиште, игралиште и специјални настани- овие стилски патики на мода напред се тренд во право. Текстилниот горниот дел е кул и дише. Овој чевли е совршен за активното дете. Надворешната плоча со мала тежина ќе ги има вашите деца да трчаат како ветрот. Тие имаат затворање на вратоврска со комбинација горе за да го прегрнат стапалото. Ова ќе стане неговиот омилен пар чевли. Мемориски пена чорап. Увезени. Комбинација горниот. Ева и ТПР надвор. Чипка нагоре. Атлетски дела.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата