.

.

Smart Bidetmega Smart Electronic Bidet Seat со иновативна технологија за I-бранови, бело

Smart Bidetmega Smart Electronic Bidet Seat со иновативна технологија за I-бранови, бело

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Елегантен дизајн, паметниот инженеринг и хигиенската конструкција на Coway Bidetmega 150, го прават идеален за современи бањи. Одликувајќи се со системот Coway I-Wave, јонизација на вода и загреана карактеристика на седиштето, единицата е лесна за инсталирање, а млазницата од не'рѓосувачки челик е дизајнирана да биде лесна за чистење. Во Коуај Bidetmega 150 има и контроли, вклучително и Брајово за оштетените визуелно. Единицата се монтира директно на постојната чинија и се напојува со употреба на стандарден излез, со функција на режим на еко (зелен приклучок) за да се намали употребата на енергија. Уникатната технологија за I-бран на ковски Bidetmega 150 е дизајнирана да одговара на секое тело за удобно искуство за чистење . Двостепениот процес на чистење го одржува каналот за проток на вода и хигиенска млазница од не'рѓосувачки челик во секое време . Корисниците можат да ја прилагодат температурата на водата, притисок на водата, насока и проток, а вградената фен дава удобност по чистење . млазницата од не'рѓосувачки челик помага во постапката за чистење со бришење на загадувачите за да го задржат хигиенскиот производ во секое време . Седиштето на сензорот се загрева и на Температурата на 3 нивоа може да се прилагоди на вашата предност . Најдете го тоалетот без грижа со оваа ноќна светлина на Bidetmega 150. Оваа одлика може да се вклучи и исклучи врз основа на вашата предност . Копчињата за корисници, вклучително и контроли за деца и Брајово за оштетениот вид . Специјалниот еко-режим помага да се намали вкупната потрошувачка на енергија на единицата. IPX5 оценет Bidetmega 150 може да се спротивстави на одржлив спреј за вода со низок притисок. Лесна инсталација - Едноставно поврзете го Coway Bidetmega 150 со редовната тоалетна чинија со вообичаени алатки за домаќинство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата