.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Влезете во необичен нов багажник за возење со багажникот на Carga Bide By Brinley Co. Овој багажник за возење има бадемово пети, потресено боење и уникатен детал за чипка на цик заг, по должината на страните на багажникот со детали за тока на дното . Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 инчи. Обем на теле : 15 3/4 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Faux кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата