.

.

Кикирики од кикирики со графички мета со кратки ракави

Кикирики од кикирики со графички мета со кратки ракави

DEN 207.68

Количината на стоката
Това е достапна

Тоа е одличната Божиќна маица, Чарли Браун! Изработена во удобна ткаенина од памук со класичен екипаж и кратки ракави, оваа машка празничка мета ја одликува нашата омилена стрип лента Beagle Snoopy во шарен графички принт! Обичен додаток на вашата гардероба за следната забава и пошироко, овој празник на Snoopy лесно се спарува со вашите џогери или фармерки. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; Графички принт од предната страна. © Кикирики ширум светот ДОО, сите права се задржани. Машки кикирики од кикирики, Божиќна графичка маица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата