.

.

Замрзнато Елса Девојче Девојче кратко ракав Топ и Туту здолниште, сет на облека

Замрзнато Елса Девојче Девојче кратко ракав Топ и Туту здолниште, сет на облека

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Направете го тоа магичен ден и дајте her погледнете со забавен туту и ​​врвот со саканата фронт и центар на Елса. 2-ПЦ. Сет вклучува : маица и здолниште. Графичка маица со рафлени ракави и печатење на Елса однапред. Сјајно здолниште на Туту со покриена еластична половината и сатинска постава за принцезата. © Дизни. Сите права се задржани. 60% полиестер/40% памук. Машина за перење. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата