.

.

Момчињата на елените на момчињата остра црна боја 11. w

Момчињата на елените на момчињата остра црна боја 11. w

DEN 879.84

Количината на стоката
Това е достапна

Облечете го во убава софистицираност за секоја пригода во овие класично стилски Оксфорд од елени. Затворање на чипка за безбедно и традиционално вклопување. Лесна, издржлива надворешна плоча. Момчињата на момчињата се остри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата