.

.

Ematic EFS 7 Универзален патент со патент, црна боја, црна

Ematic EFS 7 Универзален патент со патент, црна боја, црна

DEN 158.08

Количината на стоката
Това е достапна

Ематичкиот 7 патент ракав со патент е конструиран од неопрен материјал што одговара на форма што силно го лулка вашиот уред. Ракавот на таблетот ја штити вашата таблета од нечистотија, прашина, истури и благо влијание, овозможувајќи ви да живеете повеќе и да се грижите помалку да ја носите вашата таблета од ваша страна. Неговиот елегантен дизајн и компактната големина го прават идеален за влечење во голема чанта или чанта, за да можете лесно да го носите вашиот уред со вас каде и да одите. 7 -та таблета ракав има моќна конструкција што го прави исклучително издржлив. На овој начин, тоа ќе ви служи на вас и вашиот уред добро за многу години. Нејзиното секаде околу куќиштето на патент ќе обезбеди вашата таблета да остане безбедно опфатена и нема да се лизне ако се шегува наоколу. Се одликува со тенок, модерен, лесен дизајн со бескомпромисна заштита. Тоа е заштитен, но стилски ракав кој доаѓа со едноставни, но високо назначени карактеристики и квалитетни материјали. За 7 "таблети. Меки, заштитнички ракав на таблети неопренови. Затрозен простор. Заштита на нечистотија и вода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата