.

.

Боровинки миленичиња мека и удобна летна надеж рефлектирана јака од кучиња со о-прстен, флуоресцентно жолто, средно, вратот 14,5 -18

Боровинки миленичиња мека и удобна летна надеж рефлектирана јака од кучиња со о-прстен, флуоресцентно жолто,

DEN 191.84

Количината на стоката
Това е достапна

Одете ги вашите кучиња со нашиот прв нов дизајн на рефлексивната јака на кучиња неопренови во флуоресцентни бои! Ова е избор на уредникот за ветровито пролетен медиум : врат 14,5 "-18 ", целата ширина на мрежи 1 ", лента на ширина на неопренови слој 3/4 "; Голем : врат 18 "-21,5 ", целата ширина на мрежи 1 1/5 ", лента на ширина на неопренови слој 1 ". Ве молиме, проверете дали оставете само 2 прста помеѓу јаката и вратот на кучињата. Правилно фитинг јака и прицврстување нема да остават простор за вашето куче да џвака; - јаката не се протега; Јаката не е за вратоврска. Никогаш не оставајте го вашето куче без надзор со јака; - За да го задржиме стилот и квалитетот, нашиот дизајнер деликатно вграден дел од јаката на неопренови со 3М рефлексивни материјали. Металниот о прстенот е Мет Греј обложен за да додаде издржливост. - Јамката врзана за логото е специјално дизајнирана со цел да се приложат привлечности, ознаки, приврзоци или додатоци. Ве молиме, не закачете никаков поводник за кучиња со оваа јамка. - Сите слики се направени со нашите примероци за производство од големина на медиум; - Ве молиме, измерете ги вашите миленици внимателно за да направите вистинско купување. Секогаш погледнете ја табелата со големина за препорачаниот опсег на тежина за да ја потврдите големината. Цврст, тежок, прилагодлив, о-прстен, неопренови, мек.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата