.

.

Време и време на женски ребра резервоар на врвот

Време и време на женски ребра резервоар на врвот

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поставете го или облечете го сам, овој пат и врвот на резервоарот TRU е задолжителен основен што ќе го сакате во секоја боја. Модерен во мека плеска со ребра со ласкаво деколте и подолга должина, тоа е совршен избор без разлика дали сте исклучени во бегство, надвор од грешки или во ден на лов. Исклучиво на. Материјал : 58% памук/38% модал/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Деколте : вратот на лажичката. Затворање : пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : плетена плетена ткаенина; подолга должина. Women'sенски резервоар за ребра од време и вистинско.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата