.

.

Кошула со долги ракави на Расел Бојс, лесна рака, со големина 4-18

Кошула со долги ракави на Расел Бојс, лесна рака, со големина 4-18

DEN 319.68

Количината на стоката
Това е достапна

Беспрекоруваната мета на Расел лесен ракав е од најлон/ полиестерска мешавина која е супер мека и удобна за носење. Се одликува со технологија за влага за влага 360 за да ве одржи суви и удобни во сите ваши активности. Рефлективните детали обезбедуваат видливост во услови на слаба осветленост. Суштинска ставка за мешање и совпаѓање со вашата активна облека. • Беспрекорна • капката 360 ™ Влакната влага • Рефлективни детали.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата