.

.

Сандали за жени од Викторија К

Сандали за жени од Викторија К

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Пар сандали на Викторија К дизајнирани со три ленти и столпчиња, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои. Викторија К Сандали. Три ленти. Студирани украси. 100% гумен ѓон. Достапно во пет бои. Удобно креветот за нозе. Користете мека крпа за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата