.

.

Време на одмор црвена гномска декоративна кадифен перница, 13 “

Време на одмор црвена гномска декоративна кадифен перница, 13 “

DEN 376.64

Количината на стоката
Това е достапна

Ајде да стигнеме до украсување за празниците и да го покажеме вашиот стил со декоративна перница за време на празник. Оваа кадифен перница е изработена од ох-толку мека полиестерска ткаенина и е комплетна со бела брада и црвена капа за тој класичен гном изглед. Наполнет со полнење со полиестерски влакна, оваа кадифен перница ќе ве натера да ја поставите главата надолу за дремат. Овозможува совршено поставување на вашиот кауч или каде било во вашиот дом, сакате да додадете допир на празник. Може да се прикаже и како дел од аранжманот за одмор и да направи одличен додаток на вашиот декор за одмор. Бидете сигурни да проверите други украси и додатоци за време на одмор како венци, венец, знаци, украси, чорапи, дворски надуени и повеќе за да го прославите најубавото време во годината. Ширете го празникот расположи и претворете го вашиот дом во зимска земја на чудата со нашата декоративна перница за време на празниците. Време на одмор Црвена гном декоративна кадифен перница, 13 " : во облик на гном. Направено со мека полиестерска ткаенина и исполнета со полиестерско полнење. Одлично за поставување на вашиот кауч или каде било во вашиот дом сакате да додадете малку празнична. Користете како декорација за одмор . Пар со други украси и додатоци за време на одмор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата