.

.

Брунтон Глор Фенер

Брунтон Глор Фенер

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Брунтон Глор Фенер, ЛЕР БРОНТОН ГЛОРБ ФАНТЕРНИ БАТЕРИЈА : 250 часа. Траење на батеријата : 250 часа. Извор на енергија : Батерија. Извор на енергија : Батерија. Земја на потекло : Кина. Тип на сијалица/цевка : LED. Земја на потекло : Кина. Тип на сијалица/цевка : LED. Број на извор на светлина : 4. Број на извор на светлина : 4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата