.

.

5 '1,75 вар зелена погледна светла ринг -ланец Вештачки Божиќна венец - Unlit

5 '1,75 вар зелена погледна светла ринг -ланец Вештачки Божиќна венец - Unlit

DEN 611.84

Количината на стоката
Това е достапна

Дали сакате да пробате нешто уникатно овој Божиќ? Земете го овој одличен ланец на кругот со сјајни акценти за да го направите вашиот ден светло светло. Осветлете ги ентериерите и додадете празничен шарм на вашите врати и огради со ова парче! Карактеристики на производот : Unlit. Тркалезните прстени натопени во пенливи вар зелени сјај ја сочинуваат оваа фанки венец. Метални куки на секој крај за лесно виси. Центарот за свиткување ви овозможува да ја обликувате венецот на кој било начин што сакате. Препорачано само за украсна употреба во затворен простор. Димензии : 5 'долги x 1,75 "широк. Материјал (и) : метал/сјај. Забелешка : гранките се компресирани за пратка и треба да бидат испружени по пристигнувањето за да изгледаат како фотографијата. ланец на тркалезни прстени натопен во пенлив сјај. препорачан само за украсна употреба во затворен простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата