.

.

Чорапи со плетени Slict Slict Slict Slict, 2-пакувања, големина 4-10

Чорапи со плетени Slict Slict Slict Slict, 2-пакувања, големина 4-10

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Не е вкусна вечера за која размислувате кога се упатувате дома-третирајте ги нозете кон оваа пријатна дво-пакувачка чорапи од oyојспун. Дизајнирани со удобност во умот, овие симпатични чорапи имаат дното на дното за чекорите што не се лизгаат, бидејќи супер-мекиот облога на Faux Sherpa ги одржува нозете тости. Проверете ја целата колекција на чорапи за лизгање на oyојспун - само на! Материјал : школка : 93% акрилик/6% полиестер/1% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вклучува : 2 пара чорапи за лизгање. Големина : 4-10. Карактеристики : плетено тело; акцент на лак; Поставата за факс Шерпа; Крајни лепи за влечење. Chosенски влечки чорапи од oyојспун. Воведување на oyојспун. Чувствувајте се добри интими, PJS и повеќе-ексклузивно на. Радосно ново име за нашиот бренд за тајни богатства.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата