.

.

Змејот на змејот Скајделта ldpe kite - Приказна за играчки

Змејот на змејот Скајделта ldpe kite - Приказна за играчки

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

X змејови Sky Delta 52 од Brainstorm Products е поли -змеј во форма на делта. Змејот на Skydelta 52 вклучува забавни карактери од врвни лиценци во индустријата. Змејот на Skydelta 52 е лесен за склопување, лесен за летање, врамени со издржлива рамка за лесна фиберглас. Секој змеј на Skydelta 52 е комплетен со рачка, летачка линија со змејови со ексклузивни quikclip и skikclip и skikclip. Со x змејот Quikclip, нема потреба да се врзува јазол. Совршено за целото семејство да поминува време на отворено. Одлично за возраст од 5 до возрасни. X змејови од Brainstorm Products. Забавно е да летате. Вклучува рачка, летачка линија и небото. Лесен за склопување. Издржлива воздушна рамка со лесен фиберглас. Опсег на ветер : 5-15 км на час.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата