.

.

од страна на компанијата за подигање на портланд, женска Шерпа, наредена патики

од страна на компанијата за подигање на портланд, женска Шерпа, наредена патики

DEN 720.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие патики на Faux-Sherpa од Портланд од страна на компанијата за подигање на Портланд ќе ве одржуваат да шетате низ градот цел ден! Поставената обвивка и ладилницата со факс ќе додадат удобност и топлина на оваа совршена зимска патика. Фаукс Шерпа наредена. Детали од страната на starвездата. Чипка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата