.

.

Девојки со лесни бебиња и мали деца со ватирани џогери, големини месеци-5t

Девојки со лесни бебиња и мали деца со ватирани џогери, големини месеци-5t

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Лесно-пишаните ватирани џогери за девојчиња за бебиња и мали деца се совршено парче за време на играње, лов и секојдневни активности. Пар со удобни врвови и патики за без напор ладно и секојдневно вибрации. Барате совршен натпревар? Стил со лесна пискава ватирана џемпер за да го комплетирате сетот. Исклучиво на. Материјал : 75% памук/25% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Повлечете стил со еластична лента за половината и влечење за дополнителна удобност. Ockебови : Две џебови на страните. Карактеристики : ватирана ткаенина. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.90770. Ватиран џогери за девојчиња за бебиња и девојки за мали деца од Easy Peasy.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата