.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ САБОТ СВЕТСКИ ТЕРПА Познати луѓе ликови Моден дизајн Канвас Wallидна уметност од Фред Бичхал

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ САБОТ СВЕТСКИ ТЕРПА Познати луѓе ликови Моден дизајн Канвас Wallидна уметност од Фред Бичхал

DEN 671.84

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 30 x 1,5 x 40 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Фред Бирчал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата