.

.

Бесплатно собрание, женски бродски пакувања со ракави за трепет

Бесплатно собрание, женски бродски пакувања со ракави за трепет

DEN 468.16

Количината на стоката
Това е достапна

Вашиот секојдневен врв - само подобар. Бесплатното собрание, со женски брод, е направена од 100% памук во мека маичка плетена за без напорна удобност. Бризните, слоевити ракави за треперење се забавни и флертни. Одлучете се за цврста боја или тонална шема на ленти - ние исто така ја сакаме опцијата да одиме прицврстени или неоткриени. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : Рибно бродоградилишта. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави за треперење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Мека маичка плетено тело; Дизајн на страничен прицврстувач. Teенски бродоградилишта од слободно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата