.

.

Nuloom постави плови за едриличари, затегнати волна тркач, 2 '6', бебе сино

Nuloom постави плови за едриличари, затегнати волна тркач, 2 '6', бебе сино

DEN 634.72

Количината на стоката
Това е достапна

Совршен начин да се вклучи мирното чувство на морето во вашиот дом е со овој килим за прицврстување. Рачно затегната од волна во Индија, овој килим сигурно ќе се издвои. Nu Loom Hand Tutted Set Sail Sail Rughand Tuftedmade in India Meatery : 100% Woolbacking : Не-лизгање латексетирање : Индоорекортиски простории : Дневна соба, спална соба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата