.

.

Девојки за револуција во слободен стил Худи и нозе со 2 парчиња облеки, големини 4-12

Девојки за револуција во слободен стил Худи и нозе со 2 парчиња облеки, големини 4-12

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Девојки за револуција во слободен стил 2 парчиња худи со сет за нозе е совршен додаток на гардеробата на вашите ќерки оваа есен. Вашата ќерка би изгледала супер симпатична и модерна со сите секвенци што детализирале на овој сет, додека останува многу удобно. Овој сет на худи и нозе сет има супер меко чувство на рака и е многу топол, совршен за есен! Худи е 55% памук, 40% полиестер и 5% спандекс. Ногата е 92% полиестер и 8% спандекс дополнително, овој сет од 2 парчиња е машина што може да се мие и навистина е лесно да се одржи. Машина за перење. Направено во супер мека ткаенина за супериорна удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата