.

.

Женска Т-лента со детали за столпчиња со високи сандали со потпетици

Женска Т-лента со детали за столпчиња со високи сандали со потпетици

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направете ја вашата облека навистина поп со овие извонредни сандали со високи потпетици. Одликувајќи се со соодветни детали за плоштадите во боја на каишот со слабиот прицврстување на каишот на глуждот. ПУ Горна, Руберт Аутсол,. 4,5 инчи потпетици.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата