.

.

Замокот место гроздобер крал со големина метална платформа кревет, бел

Замокот место гроздобер крал со големина метална платформа кревет, бел

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Инвестирајте во декор во вашата спална соба со оваа метална рамка за кревет што нуди и издржливост и стил. Можете да уживате во удобен и мирен ноќен сон секоја вечер со промена на креветот во оваа едноставна и минималистичка рамка за кревет. Изработено целосно од висококвалитетен метал и со 12 лекови, оваа рамка за кревети е дизајнирана да смести разни тежини на душеци, осигурувајќи дека ќе ја добиете поддршката и удобноста што ви треба за одмор. Со дополнителна централна цврста нога на дрво, оваа рамка за кревети нуди додадена стабилност и поддршка, осигурувајќи дека можете да спиете здраво без да се грижите за цврстината на рамката за креветот. Додавањето на допир на елеганција во дизајнот на креветот рамка е неговиот заоблен метална глава и подножјето, кои позајмуваат софистициран и минималистички изглед кој го надополнува секој декор во спалната соба. Но, тоа не е сè - оваа метална рамка за кревет е исто така практична, со изобилство простор под креветот што го олеснува чистењето и одржувањето на чистотата на просторот во вашата спална соба. Покрај тоа, рамката за кревет е завршена со облога на површински прав што обезбедува дополнителна заштита од 'рѓа, осигурувајќи дека бара помалку одржување. Пролетта на кутијата не е потребна за овој дизајн и ќе биде брод во една кутија. Достапно во големина близнак, полна, кралица и крал и во три различни бои : црна, бела и кафеава. Лесно е за возрасно лице целосно да го склопи. Конструирањето целосно од метал со висок крај се состои од 12 парчиња компјутер, дава силна поддршка за тежок душек и потрајни. Достапно во бои : црна, бела и кафеава. Достапно во големина близнак, полна, кралица и крал. Завршување на палтото со површински прав за дополнителна заштита, бараат помалку одржување. Брод во една кутија. Дополнителна централна цврста нога на дрво додава стабилност на постелнина. Лесно исчистете под рамката за креветот за да го одржувате просторот чист и без прашина. Завршено со заоблен раб метална глава и подножје дава едноставна и минималистичка дизајн костум со кој било вид спална соба. Лесно за собрание за возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата