.

.

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Мачиња кои играат во паркот „Мачки и мачиња - црна, зелена боја

Wynwood Studio Animals Wall Art Canvas Prints 'Мачиња кои играат во паркот „Мачки и мачиња - црна, зелена

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Мачиња кои играат во паркот, е вешто направено традиционално уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна црна боја, овој ликовен уметнички принт на Авенија Пистај е совршен завршен допир на темата за домашен декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има вертикална ориентација на дизајнирање и инсекти со тема со мачки и мачиња за да ви донесе совршена wallидна уметност одржлива и пријателска од шумите Професионално испружена во одржлива рамка од 1,5 инчи, подготвени да висат со претходно инсталирани куки за лесно бесење . Nail и Hanger, исто така, вклучени отпечатени со употреба на ултра -премиум и мастила отпорни на избледени, за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои што се достапни во неколку опции за големина на пистата авенија животни wallидни уметнички платно, мачиња кои играат во паркот „мачки и мачиња - црна, зелена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата