.

.

1 Дија драперија завеса за завеси Облик Облик Метална таванска држач

1 Дија драперија завеса за завеси Облик Облик Метална таванска држач

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Заградата на завесата е изработена од метал. Со современ стил и бургундска боја, што зачудувачки надополнува сè што виси од тоа, ќе постигнете обичен, но безвременски изглед кој ефикасно го разубавува вашиот дом. Целокупниот дизајн на структурата е разумен, цврст и издржлив и не се грижите за ризикот од фрактура. Одлично за завеси, драперии, слоеви или се протегаат преку ролетни. Поради светлото за снимање, вистинската боја е малку различна од сликата. Варијабилноста од 2-3 см е можна поради процесот на мерење, ве молиме проверете дали не ви пречи пред да понудите. Единствени поволни цени 2-пакувања за завеси за завеси за завеси, облик на метална тавана Материјал за заграда : Метал. Fit Rod Dia. (Приближно) : 1 "; Инсталирајте ја основата Големина : 3" x 0,67 "(L*W). Инсталирајте ја големината на дупката : 0,3" x 0,18 "(L*W); Инсталирајте го Центарот за растојание : 2,5". Вкупна големина : 3,1 "x 3" x 0,67 "(l*w*t). Содржина на пакет : 2 x загради за завеси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата