.

.

Офицер за момчиња во Урбана Република со качулка и постава FAU Sherpa, големини 4-20

Офицер за момчиња во Урбана Република со качулка и постава FAU Sherpa, големини 4-20

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте ја неговата надворешна облека кул и стилски со оваа офицерска јакна од Урбан Република, во која има факс -аспиратор и постава за да додадете ниво на мода во оваа веќе удобна јакна. Долги ракави. Лесен поштенски фронт. 2 џебови на градите. 2 странични џебови. Фаукс Шерпа Худ и постава. 90% полиестер/10% волна. Машина за перење. Увезени. Офицерска јакна со Faux Sherpa Hood & Ling за момчиња од Урбана Република.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата