.

.

Трговска марка ликовна уметност Виолетова Париз I Канвас уметност по боја пекарница црна мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Виолетова Париз I Канвас уметност по боја пекарница црна мат, рамка за бреза

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Виолетова Париз I“ платно уметност по боја пекара црна мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата