.

.

Бекон Хаус имот Мороканска позадина за решетки, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

Бекон Хаус имот Мороканска позадина за решетки, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Мароканската позадина за недвижнини Beacon House има силен источен елемент и доаѓа во ваш избор на достапни бои. Оваа позадина е изработена од неткаен материјал што е и за миење и строго. Повторливата шема и апликацијата со директен натпревар создаваат шик, лесен изглед во која било просторија од вашиот дом. Подготвен не ткаен материјал. 10.4-во повторување, директен натпревар. Перење и стриптиран. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата