.

.

Едноставно Дејзи Филигран дрво во торба за перење од слонова коска

Едноставно Дејзи Филигран дрво во торба за перење од слонова коска

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Додавањето стил на вашиот одмор никогаш не било толку лесно отколку со торба за перење на дрво од филигра од нашата колекција за празнични суштини. Без разлика дали собирањето алишта или барате вреќа за Дедо Мраз за подароци, оваа торба за влечење со цврста лента ќе ја заврши работата! Boundе ја обожавате празничната атмосфера со овие зачудувачки дизајни за да ве натераат да се чувствувате весели и светли. Едноставно Daisy Filigree Tree 18 x 29 инчи торба за перење од слонова коска : лесна и силна полиестерска торба. Врв на врвот. Памук за памучни ремени за рамо. Двојно еднострано печатење,.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата