.

.

Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Karsey Loafer by Brinley Co ја зачинува секоја класична облека! Овој симпатичен стан со зашилен пети има мек материјал за велур со велур со пенливи детали од ринстон. Додадете пар фармерки за класичен изглед или пар со фустан од каросерија за похрабрен изглед. Тип на рамна потпетица : ѓон. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : гума. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата