.

.

Главни вештачки билка избираат мајчина душица

Главни вештачки билка избираат мајчина душица

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Овој висококвалитетен избор на тревки изгледа и се чувствува како вистинска работа и е совршена големина што треба да се обезбеди во мал тенџере со теракота или засадувач за прикажување. Секој избор на билка има светли, живописни лисја и трајно, жично стебло што може да се избере во цветна пена или да застане во тенџере за лесно да се создаде модерен, кујнски декор на кујната. Изборот е зачудувачки самостојно или може да се групира заедно за поголем аранжман. Постојано и професионално, овој избор на билка е совршен за домашен декор, настани или прекрасна идеја за подароци. Овој пакет вклучува еден избор на вештачка билка од мајчина душица, овој пакет вклучува еден избор на вештачка билка од мајчина душица. Стеблата и лисјата од мајчина душица се убаво засенчени за текстуриран, животен изглед. Издржлива, свиткана жица е опфатена во стеблото за да се овозможи лесно уредување во цветна пена, вазни или во форма на венец. Совршено решение за декор за тушеви за бебиња, забави за ангажмани, свадби, домашен декор, подароци и многу повеќе! . Постојаниот, висококвалитетен избор на тревки е долготраен-не е потребен зелен палец.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата