.

.

Без граници на врвот на јуниорите на врвот на јуниорите

Без граници на врвот на јуниорите на врвот на јуниорите

DEN 296.00

Количината на стоката
Това е достапна

Зачинете го вашиот обичен изглед без пресврт на границите и ставете стилски спин на која било облека. Моделот е 5'10 "и носи големина M. полу-опремена. V-Neckline; Pullover Styling. Пресврт пред. Граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата