.

.

Графички резервоар за бебешки момчиња, каросерија

Графички резервоар за бебешки момчиња, каросерија

DEN 187.04

Количината на стоката
Това е достапна

Чувајте го вашето малечко удобно цел ден во телото на ова бебе момчиња од Гаранималс. Тоа е резервоарот и каросеријата сите во едно, и е изработено од мека мешавина од памук со дизајн без ракави за да го натера да се чувствува ветровито додека ужива во викендот во паркот или да лежи дома на топол ден. Ова тело има симпатична графика на предната страна и затворање на пелена со копче за лесно вклучување и исклучување, и е достапно во разновидни стилови за да ја надополни неговата обична гардероба со топло време. Garanimals е бренд за облека за мешавина и натпревар за бебиња и мали деца и е достапна исклучиво на и. Garanimals Baby Baby Boys Graphic Todysuit : 60% памук, 40% полиестер. Боди. Фабрична изработка на Jerseyерси. Графички нанапред. Прилагодливо затворање на пелена на коцки. Без ракави. Деколте на екипажот со ребра. Внатрешно означување. Достапно во разновидни стилови. Измијте внатре надвор, машина за миење ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, средно железо, железо на обратно, не печатење/мотив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата