.

.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 431.68

Количината на стоката
Това е достапна

Потпис од Леви Строс слаби отворање на нозете. Подигнување и инсејм : среден пораст; 29.5 "Инемај. Затворање : Затворање на копчето со поштенски летала; контурен лента за половината за не-јаз. Оваа ставка исполнува еден или повеќе од нашите одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата продавница за одржлив стил за да дознаете повеќе : https : //www./cp/sustable-style-sthop/7552000. Потпис од Леви Строс и Ко. за жени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата