.

.

Време и време женски три бенд сандала

Време и време женски три бенд сандала

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Овие временски услови и Tru Puffy Ther Band Flat Slandals се лесни за носење и одлични во движење или за околу вашиот дом. Огромниот стапало ќе ги направи вашите чекори блажено светло. Women'sенска сандала. Удобно стапало. Меморија од пена со стапало. Отворен пети. рамен дизајн. Флексибилна надворешна плоча на TPR. ПУ Горна. подуени бендови. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата