.

.

HOOCH CUSTER-1 CANVAS ART од Дин Русо, златна украсна рамка

HOOCH CUSTER-1 CANVAS ART од Дин Русо, златна украсна рамка

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени да се претставиме со презентацијата што може да се претстави во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Hooch Custom-1“ платно уметност од Дин Русо, злато украсена рамка : Уметник : Дин Русо. Предмет : животни. Стил : Поп -уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата